Вибір культиватора мотоблока

Що важливо знати при виборі культиваторів і чим вони відрізняються від мотоблоків.

Культиватор      Мотоблок

 Які вибрати мотоблоки та культиватори Oleo Mac? Чим можуть відрізнятися моделі такої техніки? Ці особливості відомі не всім, але багато хто знає напевно, як багато сил відбирає у дачників і працівників сільського господарства обробка ділянок. Ми живемо не в кам'яному столітті, на допомогу сучасній фермеру і дачникові приходить спеціальна техніка - інструменти, що дозволяють налагодити ефективну роботу на землі. Вибираючи такого помічника, ми звертаємо увагу на вартість, якість і функціональні можливості пристроїв. Для того щоб вибрати техніку, потрібно визначитися, які саме завдання вона повинна буде виконувати. Перед тим як реалізувати рішення купити культиватор, чітко позначте майбутні обсяги роботи, яка площа ділянки, тип грунту і яким обладнанням повинна бути оснащена модель. зручність експлуатації виробу часто залежить від його ваги, простоти заміни навісного обладнання, складності догляду. Оле мак представляє широку лінійку культиваторів, серед яких покупці можуть підібрати той, який зможе успішно вирішувати поставлені завдання.

  Залежно від потреб можна вибирати такі машини, які можуть підгортати, культивувати, орати. Також за бажанням можливо підібрати моделі, які оснащені косарками, картоплекопачами і причепами для вантажів. Куплю культиватор Oleo Mac – це означає придбати легку машину, зазвичай вагою до 60 кг, яка буде рихлити землю, нарізати грядки, підгортати. Ці прості функції дуже допомагають в обслуговуванні земельної ділянки, значно зменшують працю людини. Культиватори набагато доступніше мотоблоків, але у них найчастіше тільки дві передачі: передня і задня. також мотокультиватори компактніше, зручніше при перевезенні.

  Існують також моделі міні-культиваторів, іменовані часто «Легкими культиваторами» - вони можуть працювати в теплиці або парнику. ці малятка призначені тільки для розпушування, хоча є і вироби, дозволяють підгортати.

 Для роботи в пухкої землі культиватори рекомендується оснащувати спеціальними колесами з грунтозацепов, які покращують зчеплення з поверхнею (грунтом). Можна придбати також електричну модель культиватора, але вони не дуже зручні, менш маневрені через дроти і потужні.

 Мотоблоки є більш потужними і важкими машинами, які мають кілька швидкостей, їх тягова сила дозволяє працювати на будь-яких видах грунтів. оснащуються мотоблоки різноманітним додатковим обладнанням: можуть бути з сінокосаркою, газонокосаркою, снегоуборщиком або відвалом для збирання снігу. Крім звичайних функцій на них можна перевозити вантажі, з їх допомогою взимку можна почистити сніг. Однак не варто думати, що ви зможете однієї універсальною моделлю осилити всі завдання: наприклад, при підгортання коренеплодів агрегат є нестійким за рахунок того, що центр тяжкості в мотоблоки розташований занадто високо.

 Автор: www.oleo-mac-ua.com

Google