Змагання серед лісорубів

Змагання серед лісорубів.

Шевцов

 

Змагання серед пильщиків лісу проходять досить давно. самим великим таким змаганням по праву вважається чемпіонат світу. проходить він по черзі в різних країнах світу. У цьому році прийняти турнір пощастило Італії. Причому спонсорами його по черзі ставали найвідоміші бренди серед подібного роду виробників. У колишні роки такими спонсорами були Husqarna і Stihl. У 2012 році цієї честі була удостоєна і компанія Олео Мак. Подібне довіру з боку організаторів говорить про те, що заслуги компанії в області виготовлення бензопил є досить значними.

Також компанія поставляє продукцію для учасників, що представляють на подібного роду змаганнях Росію. Співпраця це є досить тривалим і досить корисним для обох сторін. В 2004 році в Італії вже проходив подібний чемпіонат, і тоді абсолютним чемпіоном світу став Ілля Швецов. Його інструментом в досягненні цього воістину знаменної результату стала бензопила Oleo-Mac.

Яскрава низка перемог почалася з тріумфу на італійському чемпіонаті з триатлону серед лісорубів в 2010 році, з бензопилами Oleo-Mac 965 HD команди Eagles.

На Далекому Сході в цьому році на змаганнях вальників лісу "Кращий лісоруб Далекого Сходу-2012" так само переможцем став Ілля Швецов, який боровся за команду Олео-Мак, не давши жодного шансу своїм суперникам.

Щорічним свого роду оглядом перед проведенням чемпіонату є змагання в Примор'ї. Відбуваються вони завжди на досить високому рівні. Уже тоді процес досягнення мети був захоплюючим, та й організатори з підготовкою до турніру не підкачали. приємною несподіванкою для нових учасників є доброзичливе ставлення з боку лісорубів, що придбали значний досвід. Продукція компанії - а саме бензопили різного типу є незамінною деталлю екіпіровки будь-якого учасника. З такою пилкою досить просто впоратися, варто ознайомитися з інструкцією і приділити зовсім небагато часу практиці. Перемога Іллі Швецова дозволила компанії олео-мак ще більш зміцнити свої позиції на традиційному ринку подібного роду виробів. Також ми впевнені, що на цьому досягненні успіхи компанії будуть тільки збільшуватись, а її продукція отримає ще більшу ступінь поширення у всіх країнах світу.

Лісоруби професіонали вибирають бензопили Oleo-Mac.

Остерігайтеся підробки і контрабанди!

 Автор: www.oleo-mac-ua.com 

Google

Олео-Мак 1