Підробки на китайському ринку.

Олео-Мак №1

 

Судовий розгляд в Китаї: боротьба компанії Emak з підробками на китайському ринку.

Фемида

 

У багатьох країнах світу, в тому числі, і в Китаї роблять підробки провідних брендів, стосується і торгової марки Олео Мак – з чим її виробник, корпорація "Emak" постійно бореться. гучного перемогою в боротьбі за інтелектуальну власність став суд на користь італійської компанії з китайською фірмою Taizhou Emas. Суд наказав негайно припинити виробництво копій продукції. Рішення суду порадувало і генерального директора Emak - Стефано Сланзі, який визначив цей випадок як велику перемогу не тільки для самої компанії, а і для всієї галузі.

 

Ще в 2010 році представники дочірнього підприємства в Китаї виявили кущорізи, які були візуально схожі з моделями італійської техніки. Пізніше в місті Цзянмень були знайдені мотокоси, ідентичні продукції "Emak". Не дивно, що і бензопили олео мак копіюються недобросовісними конкурентами. Така ситуація була неприйнятною для репутації Emak, тому і почалося судове розгляд. Китайське законодавство захистило патенти італійського виробника, що не може радувати іноземних інвесторів - завдяки цьому показовому процесу та інші компанії, що лідирують в своїй галузі і інвестують в інтелектуальну власність, зможуть бути впевнені, що зможуть захистити свої права.

 

Це прецедент став одним з перших на території Китаю, але керівництво компанії стверджує, що буде, як і раніше, відстежувати недобросовісних конкурентів і захищати інтелектуальну власність. Бензопила oleo mac – це завжди ознака якості розробки та реалізації проекту, якими опікується компанія. Для Emak бензопили, працевлаштування, потрібні - це не просто випуск стандартної продукції, це постійні дослідження та інновації, вивчення потреб покупців, оскільки імідж є невід'ємним атрибутом корпоративної етики. Купити бензопилу відомого бренду, на всіх рівнях захищає свій продукт - означає придбання конкурентоспроможного продукту. Олео Мак бензопила завдяки старанням виробника залишатиметься брендом, що заслуговують на довіру.

 Автор: www.oleo-mac-ua.com 

Google