Бензопили на службі у льодового мистецтва

Фестиваль снігу та льоду в китайському Харбіні: бензопили на службі у льодового мистецтва.

 Фестиваль льоду і снігу в китайському Харбіні


Фестиваль снігу та льоду вже навіть не один десяток років проводиться в самому північному з великих населених пунктів Китаю. 29-й щорічний свято, яке проходить в 2013 році, як і раніше, дарує глядачам можливість насолодитися найрізноманітнішими скульптурами з льоду і снігу. Для того щоб створити унікальну композицію, майстри використовують різні хитрощі, але частіше за все в їх руках опиняються бензопили, зубила, льодоруби.
 
Купити бензопилу або льодоруб - це лише мала частина того, що роблять творці композицій з льоду - дуже часто використовується підсвічування, і особливо красиво це виглядає в темний час діб. Скульптури обробляються за допомогою традиційних інструментів (Наприклад, льодові ліхтарі або Олео Мак бензопила), а також за допомогою сучасних (лазери). Олео Мак стає надійним помічником не тільки для повсякденного валки лісу, а й допомагають створювати унікальні за своєю красі твори з льоду і снігу.
 
Лід є дуже складним матеріалом для роботи, він твердий і інструмент постійно тупітся - будь то стамеска або бензопила. Також при створенні шедевра потрібно бути дуже обережним, щоб не відламати зайвий шматочок. Але в цьому і полягає величезна цінність цього крихкого витонченості. Бензопила oleo mac стає вірним помічником - спочатку лід добувають з річки Сунгарі, потім він ріжеться на спеціальні блоки. Крижані скульптори працюють цілодобово, щоб встигнути порадувати відвідувачів - і в цьому році їх очікується до 800 тисяч!
 
Недовговічний крижане місто стає справжнім витвором мистецтва на площі в 60 га, а над його створенням трудяться близько 15 тисяч працівників. Китайський Харбін стає світовою столицею льоду. Розмах заходу не залишає байдужим нікого - півмільйона кубометрів матеріалу за допомогою людської фантазії і технічних засобів, наприклад, бензопили Олео Мак, перетворюється спочатку в макет, а потім у чудовій краси скульптуру.
 
Експозиція ділиться на дві частини - з льоду і з снігу. Самі роботи відрізняються за тематикою, а найпопулярнішими тут є китайські і російські (найближчого сусіда) мотиви. притаманні китайській культурі дракони і леви мирно сусідять з героями російських казок і православними храмами - таке можливо тільки в Харбіні з початку січня до лютого.

 Автор: www.oleo-mac-ua.com 

GoogleСхожі записи