Бензокоса Oleo-Mac Sparta 25 - надійний помічник на Вашій ділянці

Легендарна Спарта 25

Oleo-Mac Sparta 25 – це бензинова мотокоса любительського класу, оснащена 2-х-тактним двигуном. Данний пристрій призначений для догляду за газонами і косіння трави. Модель Oleo-Mac Sparta 25 є однією з найбільш затребуваних на ринку садового обладнання не тільки в нашій країні, а й у всій Європі.

Виготовляється бензокоса Спарта 25 на сучасному заводі Олео-Мак. пристворенні даних мотокос використовуються інноваційні технології таінженерні досягнення, завдяки чому досягається надійністьобладнання та його тривала експлуатація.

Перевагою мотокоси Олео Мак Спарта 25 є її простота і невибагливість в обслуговуванні. Невелика вага (близько 6 кг) і зручна сучасна конструкція з Т-подібною ручкою зводять до мінімуму навантаження на руки при роботі. Шатун і кований сталевий вал забезпечують тривалий термін служби.

З конструктивних особливостей можна відзначити можливість легкого зняття і чищення повітряного фільтра, ємність бензобака - 0,75 літра і наявність перемикачів дросельної заслінки для запуску двигуна. Елементи управління дуже зручно розташовуються на ручці. Ширина стрижки коси сягає 40 см.

Коротка інструкція по використанню мотокоси Oleo-Mac Sparta 25:
- 1. При рaбoтe з мотокосою всeгдa нaдeвaйтe сeртіфіцірoвaнную зaщітную oдeжду. Прімeнeніe зaщітнoй oдeжди хоч і нe устрaняeт ризик пoлучeнія трaвми, нo істотно умeньшaeт вoзмoжниe пoслeдствія нeсчaстнoгo случaя.
- 2. Положення при косінні трави має бути безпечним і стійким.
- 3. Мотокосу можна запускати тільки в досить провітрюваних місцях.
- 4. Не можна торкатися фрези і здійснювати будь-які ремонтні роботи при вимкненому двигуні.
- 5. Паливний бак необхідно заповнювати при вимкненому двигуні і подалі від джерел вогню.
- 6. Слідкуйте за тим, щоб бензин не проливали на землю або двигун.
- 7. Зберігати газонокосарку необхідно в сухому місці, далеко від джерел тепла, не на землі. Мотокоса Sparta 25 - це відмінний вибір для власників заміських будинків. З її допомогою можна не тільки підстригти траву і підрівняти чагарники, а й дістатися у важкодоступні місця, куди не дістане інший інструмент.

 Автор: www.oleo-mac-ua.com

Google